Sarah Reasons: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 218: | Line 218: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2010 | |||
| style="text-align: center; " |Bites the Dust | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Brynklie Brown]] <br> [[Kalani Hilliker]] | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|} | |} | ||
| Line 232: | Line 238: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan=“7” style="text-align: center; " |2010 | |||
| style="text-align: center; " |Big Spender | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Kelcey Bligh <br> Alyssa Bortono <br> [[Kenedy Brown]] <br> Ashley Dodd <br> [[Kalani Hilliker]] <br> Raegan Lamb | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Do Your Dance | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Alia Acevedo <br> [[Brynklie Brown]] <br> Madison Henkel <br> [[Kalani Hilliker]] <br> Taylor McQuillan <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hernando’s Hideaway | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Alia Acevedo <br> [[Brynklie Brown]] <br> Madison Henkel <br> [[Kalani Hilliker]] <br> Taylor McQuillan <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Jamaican Me Crazy | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Alia Acevedo <br> [[Mary Joy Bell]] <br> Kelcey Bligh <br> Alyssa Bortono <br> Gracie Brittingham <br> [[Bostyn Brown]] <br> [[Brynklie Brown]] <br> [[Kenedy Brown]] <br> Alyssa Diaz <br> Ashley Dodd <br> [[Brinley Harris]] <br> Emma Harris <br> Hayden Heath <br> Marley Heath <br> [[Kalani Hilliker]] <br> [[Alexis Jennings]] <br> [[Arielle Jennings]] <br> Austin Jennings <br> [[Kamilla Johnson]] <br> Viktoria Johnson <br> Keeley McConahay <br> Taylor McQuillan <br> [[Kelsey Millar]] <br> Sophia Reasons <br> [[Brynn Rumfallo]] <br> Kailey Tamarkin <br> Manhattan Tibbott <br> [[Jenna Valenzuela]] <br> [[Alexis Watson]] <br> [[Jaycee Wilkins]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Samurai | |||
| style="text-align: center; " |Jazz | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Brynklie Brown]] <br> [[Kenedy Brown]] <br> Alyssa Diaz <br> [[Brinley Harris]] <br> Hayden Heath <br> [[Kalani Hilliker]] <br> Rayna Jozwiak <br> [[Alexis Watson]] | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Speaking French | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Madison Henkel <br> Taylor McQuillan <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |The Call | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Alia Acevedo <br> [[Brynklie Brown]] <br> Madison Henkel <br> [[Kalani Hilliker]] <br> Taylor McQuillan <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2015 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2015 | ||