Peyton Kleveno: Difference between revisions
| Line 27: | Line 27: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Beat Shakes<br />Up My Heart | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Rachel Ruhe | ||
|KAR (Anaheim)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1348/act/191/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Anaheim) - Beat Shakes Up My Heart]</ref> | |KAR (Anaheim)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1348/act/191/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (Anaheim) - Beat Shakes Up My Heart]</ref> | ||
|4<sup>th</sup> in Secondary 6-8 Solos | |4<sup>th</sup> in Secondary 6-8 Solos | ||
|- | |||
|KAR (Costa Mesa) | |||
|did not place | |||
|- | |- | ||
|KAR (San Gabriel)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1348/act/191/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (San Gabriel) - Beat Shakes Up My Heart]</ref> | |KAR (San Gabriel)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1348/act/191/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR (San Gabriel) - Beat Shakes Up My Heart]</ref> | ||