Cerys Cogswell: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Barbie Girl | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Candice McCarty | ||
|Countdown (Lake Elsinore) | |Countdown (Lake Elsinore) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 36: | Line 36: | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
|3<sup>rd</sup> in Little League Solos | |||
|- | |- | ||
|Showstopper WCF | |Showstopper WCF | ||