JoJo Siwa: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 265: | Line 265: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="6" |2015 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2019 | |||
|Sucker | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||