Nick Dobbs: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 108: Line 108:
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="4" |Lyrical
| rowspan="4" |unknown
| rowspan="4" |unknown
|JUMP (Pittsburgh)
|Did Not Place
|-
|DEA (Pittsburgh)
|DEA (Pittsburgh)
|unknown scoring
|Did Not Place
|-
|JUMP (Pittsburgh)
|unknown scoring
|-
|-
|Dance Masters of PA
|Dance Masters of PA