Brittany Pent: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
No edit summary |
||
| Line 250: | Line 250: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2011 | | style="text-align: center; " |2008 | ||
| style="text-align: center; " |Legally Blonde | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Jessica Ice <br> Marissa Mechling <br> Chelsea Shott <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan=“3” style="text-align: center; " |2010 | |||
| style="text-align: center; " |Be Italian | |||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Taylor Ackerman <br> Elissa Berardi <br> Emily Burkhart <br> Jessica Ice <br> [[Nina Linhart]] <br> [[Miranda Maleski]] <br> Stephanie Pittman <br> [[Elizabeth Rohm]] | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Counter Clockwise | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Emily Burkhart <br> Jessica Ice <br> Jesse Johnson <br> [[Nina Linhart]] <br> [[Miranda Maleski]] <br> [[Elizabrth Rohm]] | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Rack ‘Em Up | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Elissa Berardi <br> Emily Burkhart <br> Jessica Ice <br> [[Nina Linhart]] <br> [[Miranda Maleski]] <br> Rachel Narasimhan <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan=“4” style="text-align: center; " |2011 | |||
| style="text-align: center; " |Color of Love | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Brooke Hyland]] <br> [[Katherine Narasimhan]] <br> [[Elizabeth Rohm]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Funny Valentine | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |[[Olivia Ice]] <br> [[Nina Linhart]] <br> Stephanie Pittman <br> [[Elizabeth Rohm]] <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Love Lost | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |John Fiumara <br> [[Nina Linhart]] <br> Stephanie Pittman <br> and others | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Twilight | | style="text-align: center; " |Twilight | ||
| style="text-align: center; " |Lyrical | | style="text-align: center; " |Lyrical | ||