Brittany Pent: Difference between revisions

No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 79: Line 79:
|2<sup>nd</sup> in Age 13-14 Solos
|2<sup>nd</sup> in Age 13-14 Solos
|-
|-
| rowspan="3" |Show off
| rowspan="3" |Show Off
| rowspan="3" |unknown
| rowspan="3" |unknown
| rowspan="3" |unknown
| rowspan="3" |unknown
Line 110: Line 110:
|Top 12 in Teen Contemporary Dance Category
|Top 12 in Teen Contemporary Dance Category
|-
|-
| rowspan="8" |2011
| rowspan="7" |2011
|Princess Aurora Variation
|Princess Aurora Variation
|Pointe
|Pointe
Line 117: Line 117:
|Did Not Place
|Did Not Place
|-
|-
| rowspan="8" |You Can Hear Me Now
| rowspan="7" |You Can Hear Me Now
| rowspan="8" |Lyrical
| rowspan="7" |Lyrical
| rowspan="8" |unknown
| rowspan="7" |unknown
|-
|YAGP (Philadelphia)
|YAGP (Philadelphia)
|Did Not Place
|Did Not Place