Elliana Mannella: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 132: | Line 132: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" colspan="1"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Where Were You | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Stephanie Olson | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Olivia Deangelo | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
| Line 142: | Line 142: | ||
|Masquerade (Minneapolis) | |Masquerade (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Duos/Trios<br />On the Edge | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Ocean Eyes | |Ocean Eyes | ||