Elliana Mannella: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 193: | Line 193: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" colspan="1"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Where Were You | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Stephanie Olson | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Olivia Deangelo | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Masquerade (Minneapolis) | |Masquerade (Minneapolis) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||