Elliana Mannella: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 112: | Line 112: | ||
|10<sup>th</sup> in Junior Solos | |10<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="7"|2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Otherside | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Stephanie Olson | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
| Line 121: | Line 121: | ||
|NUVO (Orlando) | |NUVO (Orlando) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|KAR (Minneapolis) | |||
|2<sup>nd</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3"|Heal | | rowspan="3"|Heal | ||