Elliana Mannella: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 112: Line 112:
|10<sup>th</sup> in Junior Solos
|10<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="6"|2017
| rowspan="7"|2017
| rowspan="2"|Otherside
| rowspan="3"|Otherside
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="2"|Stephanie Olson
| rowspan="3"|Stephanie Olson
|Radix (Anaheim)
|Radix (Anaheim)
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
Line 121: Line 121:
|NUVO (Orlando)
|NUVO (Orlando)
|
|
|-style="text-align: center; "
|KAR (Minneapolis)
|2<sup>nd</sup> Place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|Heal
| rowspan="3"|Heal