Taryn Miller: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 53: | Line 53: | ||
|JUMP (Phoenix) | |JUMP (Phoenix) | ||
|3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | ||
|- | |||
|2018 | |||
|Tinder | |||
|Contemporary | |||
|Radix (Portland) | |||
|5<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|} | |} | ||