Olivia Mannella: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 46: Line 46:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2" colspan="1"|2017
| rowspan="3" colspan="1"|2017
|Easy
|Easy
|Improv
|Improv
Line 58: Line 58:
|The Dance Awards
|The Dance Awards
|
|
|-style="text-align: center; "
|Ending
|Improv
|
|NUVO (Omaha)
|8<sup>th</sup> in Senior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="5" colspan="1"|2018
| rowspan="5" colspan="1"|2018
Line 67: Line 73:
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Abelo
|Abelo
|Improv
|
|Radix Nationals (Las Vegas)
|
|-style="text-align: center; "
|Flecks/Strong
|Improv
|
|NUVO (Orlando)
|
|-style="text-align: center; "
|You
|Improv
|Improv
|
|