Olivia Mannella: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 46: | Line 46: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" colspan="1"|2017 | ||
|Easy | |Easy | ||
|Improv | |Improv | ||
| Line 64: | Line 64: | ||
|NUVO (Omaha) | |NUVO (Omaha) | ||
|8<sup>th</sup> in Senior Solos | |8<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2" colspan="1"|unknown | |||
| rowspan="2" colspan="1"|Improv | |||
| rowspan="2" colspan="1"| | |||
|Radix (Minneapolis) | |||
|7<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Rochester) | |||
|6<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3"|Abelo | | rowspan="3"|Abelo | ||