Olivia Mannella: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 322: Line 322:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2018
| rowspan="10" colspan="1"|2018
|Improv Yankee Clipper
|Improv Yankee Clipper
|Contemporary
|Contemporary
Line 328: Line 328:
|Taylor Cycenas<br />Anna Laluzerne<br />Mia Tassani
|Taylor Cycenas<br />Anna Laluzerne<br />Mia Tassani
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)
|
|-
|
|
|
|
|
|
|
|}
|}