Isabelle Mannella: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
imported>Kingofgameshows800
Line 33: Line 33:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2017
| rowspan="2" colspan="1"|2017
|On Eagle's Wings
|On Eagle's Wings
|Ballet
|Ballet
|
|
|The Dance Awards (Orlando)
|The Dance Awards (Orlando)
|
|-style="text-align: center; "
|Work Song
|Improv
|
|Radix (Cleveland)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "