Isabelle Mannella: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 32: Line 32:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|2015
|I Can Only Imagine
|Hip Hop
|
|StarQuest (Minneapolis)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2" colspan="1"|2017
| rowspan="2" colspan="1"|2017