Isabelle Mannella: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 m →Groups |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 39: | Line 39: | ||
|StarQuest (Minneapolis) | |StarQuest (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|2016 | |||
|Forgotten Dreams | |||
| | |||
| | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
|8<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2" colspan="1"|2017 | | rowspan="2" colspan="1"|2017 | ||