Isabelle Mannella: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 129: | Line 129: | ||
|Sophia Begin<br />Brianna Dehler<br />Bella Ford<br />Taylor Karls<br />Megan Roberts<br />Alyssa Roper<br />Julia Solomon<br />Raelyn Wilcox | |Sophia Begin<br />Brianna Dehler<br />Bella Ford<br />Taylor Karls<br />Megan Roberts<br />Alyssa Roper<br />Julia Solomon<br />Raelyn Wilcox | ||
|StarQuest (Minneapolis) | |StarQuest (Minneapolis) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="5" colspan="1"|2016 | |||
|Concerto #8 | |||
|Pointe | |||
| | |||
|Olivia Deangelo<br />Olivia Henningsgaard<br />Emma Lundvall<br />Makena Rasmussen | |||
|Showbiz (Daytona Beach) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Working Girl | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Sophia Brooks<br />Lola Buechler<br />Trafton Busyn<br />Kyla Cade<br />Abigail Dorland<br />Allie Grossklaus<br />Alyssa Horton<br />Kaitlyn Hughes<br />Savannah Jennings<br />Erin Nelson<br />Carrie Peterson<br />Sophie Poikonen<br />Sydney Ryan<br />Lauren Schweitzer | |||
|Showbiz (Daytona Beach) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Uma Thurman | |||
|Tap | |||
| | |||
|Sophia Brooks<br />Lola Buechler<br />Trafton Busyn<br />Kyla Cade<br />Isa Chenitz<br />Chloe Cleppe<br />Abigail Dorland<br />Kaitlyn Hughes<br />Savannah Jennings<br />Ian Ko<br />Erin Nelson<br />Meredith Paulson<br />Carrie Peterson<br />Vivian Rohrer<br />Sydney Ryan<br />Lauren Schweitzer<br />Ava Sullivan<br />Lauren Whiteman<br />Emily Yang | |||
|Showbiz (Daytona Beach) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Ready or Not | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Sophia Brooks<br />Lola Buechler<br />Trafton Busyn<br />Kyla Cade<br />Abigail Dorland<br />Allie Grossklaus<br />Alyssa Horton<br />Kaitlyn Hughes<br />Savannah Jennings<br />Erin Nelson<br />Carrie Peterson<br />Sophie Poikonen<br />Sydney Ryan<br />Lauren Schweitzer | |||
|Showbiz (Daytona Beach) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|In Your Eyes | |||
|Tap | |||
| | |||
|Sophia Brooks<br />Lola Buechler<br />Trafton Busyn<br />Kyla Cade<br />Isa Chenitz<br />Chloe Cleppe<br />Abigail Dorland<br />Kaitlyn Hughes<br />Savannah Jennings<br />Ian Ko<br />Erin Nelson<br />Meredith Paulson<br />Carrie Peterson<br />Vivian Rohrer<br />Sydney Ryan<br />Lauren Schweitzer<br />Ava Sullivan<br />Lauren Whiteman<br />Emily Yang | |||
|Showbiz (Daytona Beach) | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||