Olivia Deangelo: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 19: Line 19:
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2015
| rowspan="2" colspan="1"|2015
|Somewhere Over the Rainbow
| rowspan="2" colspan="1"|Somewhere Over the Rainbow
|
| rowspan="2" colspan="1"|
|
| rowspan="2" colspan="1"|
|KAR (Minneapolis)
|KAR (Minneapolis)
|3<sup>rd</sup> in Secondary Solos
|3<sup>rd</sup> in Secondary Solos
|-style="text-align: center; "
|Showbiz
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2" colspan="1"|2016
| rowspan="2" colspan="1"|2016