Olivia Deangelo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 65: | Line 65: | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
|Allynne Noelle<br />Thomas Brown | |Allynne Noelle<br />Thomas Brown | ||
|ASH | |ASH (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| Line 92: | Line 92: | ||
|8<sup>th</sup> in Teen Solos | |8<sup>th</sup> in Teen Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" colspan="1"|A Moment Apart | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" colspan="1"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" colspan="1"|Stephanie Wise | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos | |2<sup>nd</sup> in Teen Solos | ||
| Line 103: | Line 103: | ||
|KAR (Minneapolis) | |KAR (Minneapolis) | ||
|Miss Teen Dance | |Miss Teen Dance | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|ASH (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|DancerPalooza 2018 | |DancerPalooza 2018 | ||