Olivia Deangelo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 103: | Line 103: | ||
|KAR (Minneapolis) | |KAR (Minneapolis) | ||
|Miss Teen Dance | |Miss Teen Dance | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Radix (Lansing) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|ASH (Minneapolis) | |ASH (Minneapolis) | ||