Olivia Deangelo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 137: | Line 137: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="6" colspan="1"|2018 | | rowspan="6" colspan="1"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Where Were You | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Stephanie Olson | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|[[Elliana Mannella]] | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
|5<sup>th</sup> in Teen Duos/Trios<br />Lovely Lines Awards | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Masquerade (Minneapolis) | |Masquerade (Minneapolis) | ||