Elliana Walmsley: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
imported>KSwani |
||
| Line 220: | Line 220: | ||
| style="text-align: center; " |Devotion 2 Dance (Riverside) | | style="text-align: center; " |Devotion 2 Dance (Riverside) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|2018 | |||
|The Path | |||
|Lyrical | |||
|Mark Meismer | |||
|Radix | |||
|1st in Junior solos | |||
|} | |} | ||