Elliana Walmsley: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 220: | Line 220: | ||
| style="text-align: center; " |Devotion 2 Dance (Riverside) | | style="text-align: center; " |Devotion 2 Dance (Riverside) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |The Path | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |[[Mark Meismer]] | |||
| style="text-align: center; " |Radix (Meadowlands) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|} | |} | ||