Elliana Walmsley: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Dancer234 |
||
| Line 227: | Line 227: | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |The Path | | rowspan="2" style="text-align: center; " |The Path | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |[[Mark Meismer]] | | rowspan="2" style="text-align: center; " |[[Mark Meismer]] | ||
| style="text-align: center; " |Radix (Meadowlands) | | style="text-align: center; " |Radix (Meadowlands) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|Nuvo (Anaheim) | |||
|2nd in Mini Solos | |||
|} | |} | ||