Elliana Walmsley: Difference between revisions
No edit summary |
imported>KSwani |
||
| Line 235: | Line 235: | ||
| style="text-align: center; " |Radix (Meadowlands) | | style="text-align: center; " |Radix (Meadowlands) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
| | |||
|Patterns | |||
|Specialty | |||
| | |||
|24 Sevens | |||
|4th in Mini Solos | |||
|} | |} | ||