Elliana Walmsley: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 220: Line 220:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Patterns
| style="text-align: center; " |Patterns
| style="text-align: center; " |Specialty
| style="text-align: center; " |Specialty
Line 233: Line 233:
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |The Path
| rowspan="4" style="text-align: center; " |The Path
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Mark Meismer]]
| rowspan="4" style="text-align: center; " |[[Mark Meismer]]
| style="text-align: center; " |NUVO (Albuquerque)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos
|-
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim)
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos
Line 321: Line 324:
| style="text-align: center; " |Devotion 2 Dance (Riverside)
| style="text-align: center; " |Devotion 2 Dance (Riverside)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Duet/Trios
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Duet/Trios
|-
| style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Flames of Paris
| style="text-align: center; " |Ballet
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Misha Broderick
| style="text-align: center; " |YAGP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|}
|}