Elliana Walmsley: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 220: | Line 220: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Patterns | | style="text-align: center; " |Patterns | ||
| style="text-align: center; " |Specialty | | style="text-align: center; " |Specialty | ||
| Line 233: | Line 233: | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |The Path | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |[[Mark Meismer]] | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Albuquerque) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | | style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
| Line 321: | Line 324: | ||
| style="text-align: center; " |Devotion 2 Dance (Riverside) | | style="text-align: center; " |Devotion 2 Dance (Riverside) | ||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Duet/Trios | | style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Duet/Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Flames of Paris | |||
| style="text-align: center; " |Ballet | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |Misha Broderick | |||
| style="text-align: center; " |YAGP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | |||
|} | |} | ||