Sean Lew: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 141: Line 141:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2008
| rowspan="2" style="text-align: center; " |2008
| style="text-align: center; " |Tic Tac Toe
| style="text-align: center; " |Tic Tac Toe
| style="text-align: center; " |Hip-Hop
| style="text-align: center; " |Hip-Hop
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Sarah Lew<br>Serris Lew
| style="text-align: center; " |Sarah Lew<br />Serris Lew
| style="text-align: center; " |Hall of Fame Dance Challenge
| style="text-align: center; " |Hall of Fame Dance Challenge
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
Line 152: Line 152:
| style="text-align: center; " |Tap
| style="text-align: center; " |Tap
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Sarah Lew<br>Serris Lew
| style="text-align: center; " |Sarah Lew<br />Serris Lew
| style="text-align: center; " |Hall of Fame Dance Challenge
| style="text-align: center; " |Hall of Fame Dance Challenge
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
|-
|}
|}