Elliana Walmsley: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
|||
| Line 269: | Line 269: | ||
| style="text-align: center; " |n/a | | style="text-align: center; " |n/a | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" style="text-align: center; " |2019 | ||
| style="text-align:center;"|The Strangler | | style="text-align:center;"|The Strangler | ||
| style="text-align:center;"|Contemporary | | style="text-align:center;"|Contemporary | ||
| Line 287: | Line 287: | ||
| style="text-align:center;"|Sheer Elite (Cleveland) | | style="text-align:center;"|Sheer Elite (Cleveland) | ||
| style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Pre-Teen Solos | | style="text-align:center;"|2<sup>nd</sup> in Pre-Teen Solos | ||
|- | |||
|Existence Part 2 | |||
|Contemporary | |||
| | |||
| | |||
|2nd | |||
|} | |} | ||