Bella Halek: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 103: Line 103:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="10" colspan="1"|2017
| rowspan="11" colspan="1"|2017
|Captured
|Contemporary
|
|Benjamin Tolkinen<br />Joseph Laluzerne<br />Peter Larson<br />Tyrese Parker
|Showbiz (Minneapolis)
|
|-style="text-align: center; "
|Improve OG
|Improve OG
|Improv
|Improv