Bella Halek: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 103: | Line 103: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" colspan="1"|2017 | ||
|Captured | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Benjamin Tolkinen<br />Joseph Laluzerne<br />Peter Larson<br />Tyrese Parker | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Improve OG | |Improve OG | ||
|Improv | |Improv | ||