Bella Halek: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 190: | Line 190: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
|- | |- | ||
| | | style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Herself | |||
| style="text-align: center; " |All That Jazz | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Veronica Jaspers | | style="text-align: center; " |Veronica Jaspers | ||
| style="text-align: center; " |I Did It | | style="text-align: center; " |I Did It | ||