Bella Halek: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 37: | Line 37: | ||
|3<sup>rd</sup> in Elite Solos | |3<sup>rd</sup> in Elite Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2016 | | rowspan="3" colspan="1"|2016 | ||
|Roses | | rowspan="2"|Roses | ||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"| | |||
|KAR (Minneapolis) | |||
|3<sup>rd</sup> in Elite Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Dance Awards | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Pilot | |||
|Improv | |||
| | | | ||
|NUVO (Omaha) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="6"|2017 | |||
| rowspan="3"|Searching | |||
| rowspan="3"| | |||
| rowspan="3"| | |||
|KAR (Minneapolis) | |KAR (Minneapolis) | ||
|3<sup>rd</sup> in Elite Solos | |3<sup>rd</sup> in Elite Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Radix (Minneapolis) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Dance Awards | |||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Below | |||
| rowspan="2"| | |||
| rowspan="2"| | |||
|The Dance Awards | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Radix Nationals (Las Vegas) | |||
|Core Performer | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|All That Jazz | |||
| rowspan="2"|Contemporary | |||
| rowspan="2"|Herself | |||
|Radix (Meadowlands) | |||
|1<sup>st</sup> in Senior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2018 | |||
|DancerPalooza 2018 | |||
| | | | ||
|} | |} | ||