Harlow Ganz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 107: | Line 107: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2018 | | rowspan="2"|2018 | ||
|Support You | | rowspan="2"|Support You | ||
|Contemporary | | rowspan="2"|Contemporary | ||
|[[Sloane Dokman]] | | rowspan="2"|[[Sloane Dokman]] | ||
|NUVO (Minneapolis) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | |4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | ||