Harlow Ganz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 224: | Line 224: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="11"|2017 | |||
|Bacall | |||
|Improv | |||
|Grayce Norden<br />[[Elliana Mannella]]<br />Hayley Miller<br />Lydia Werschay | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Improv Alamoto | |||
|Improv | |||
|Adele Strommen<br />Grayce Norden<br />[[Sloane Dokman]]<br />Sullivan Neubauer | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Forever Young | |||
|Lyrical | |||
|Aaliyah Dixon<br />Elise Schumacher<br />Kaia Landa<br />Sienna Hoy<br />Skye Smiley<br />Sophie Degraf | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|If I Was You | |||
|Jazz | |||
|Grayce Norden<br />[[Elliana Mannella]]<br />Hayley Miller<br />Makena Rasmussen<br />[[Olivia Deangelo]]<br />[[Sloane Dokman]]<br />Veronica Jaspers | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
|did not place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Vivaldi's Autumn | |||
|Ballet | |||
|Ashley Rosendahl<br />Ava Tellier<br />Carly Krenn<br />Emily Lin<br />Grace Mccraine<br />Grace Mohs<br />Haley Ritter<br />Ivanna Baranivsky<br />Katelyn Franta<br />Kendall Schissler<br />Mikaylah Grundtner<br />Sienna Hoy<br />Sophia Louricas | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Remembered | |||
|Contemporary | |||
|Adele Strommen<br />Bella Saferstein<br />Carly Krenn<br />Elaine Cui<br />Grayce Norden<br />Hans Anderson<br />[[Elliana Mannella]]<br />Katelyn Franta<br />Skye Smiley<br />[[Sloane Dokman]]<br />Sophia Louricas<br />Stella Neubauer<br />Sullivan Neubauer | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Large Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Can't Stop the Feeling | |||
|Hip Hop | |||
|Aaliyah Dixon<br />Alyssa Elser<br />Brooklyn Bengtson<br />Camilla Clark<br />Claire Bunnell<br />Eleanor Bernstein<br />Elise Schumacher<br />Gemma Asfour<br />Kaia Landa<br />Marit Torgerson<br />Megan Waalk<br />Olivia Chiu<br />Owen Winston<br />Paige Von Holdt<br />Shalini Sree<br />Skye Smiley<br />Sophie Degraff<br />Sullivan Neubauer | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Mr. Pinstripe | |||
|Tap | |||
|Ava Tellier<br />Bella Moore<br />Brooklyn Bengtson<br />Camilla Clark<br />Elise Schumacher<br />Emily Lin<br />Gemma Asfour<br />Haley Ritter<br />Harlow Ganz<br />Jada Chenitz<br />Katie Mahoney<br />Mckenna Campbell<br />Megan Waalk<br />Natalie Fornshell<br />Owen Winston<br />Paige Von Holdt<br />Rozlyn Lippert<br />Sari Rodich<br />Shalini Sree<br />Sienna Hoy<br />Skye Smiley<br />Sullivan Neubauer | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|We Could Be Heroes | |||
|Lyrical | |||
|Ava Tellier<br />Bella Moore<br />Brooklyn Bengtson<br />Camilla Clark<br />Elise Schumacher<br />Emily Lin<br />Gemma Asfour<br />Haley Ritter<br />Harlow Ganz<br />Jada Chenitz<br />Katie Mahoney<br />Mckenna Campbell<br />Megan Waalk<br />Natalie Fornshell<br />Owen Winston<br />Paige Von Holdt<br />Rozlyn Lippert<br />Sari Rodich<br />Shalini Sree<br />Sienna Hoy<br />Skye Smiley<br />Sullivan Neubauer | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Scream | |||
|Jazz | |||
|Ava Tellier<br />Bella Moore<br />Brooklyn Bengtson<br />Camilla Clark<br />Elise Schumacher<br />Emily Lin<br />Gemma Asfour<br />Haley Ritter<br />Jada Chenitz<br />Katie Mahoney<br />Mckenna Campbell<br />Megan Waalk<br />Natalie Fornshell<br />Owen Winston<br />Paige Von Holdt<br />Rozlyn Lippert<br />Sari Rodich<br />Shalini Sree<br />Sienna Hoy<br />Skye Smiley<br />Sullivan Neubauer | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Chaplin | |||
|Ballet | |||
|Adele Strommen<br />Audrey Ebertz<br />Audrey Parham<br />Ava Tellier<br />Bella Moore<br />Bella Saferstein<br />Carly Krenn<br />Danielle Kukuljan<br />Elise Schumacher<br />Emily Lin<br />Grace Mccraine<br />Haley Ritter<br />[[Harlow Ganz]]<br />Ivanna Baranivsky<br />Kate Uecker<br />Katelyn Franta<br />Kayla Reese<br />Lillian Haapoja<br />Maggie Wallander<br />Marit Torgerson<br />Mckenna Campbell<br />Mikaylah Grundtner<br />Natalie Fornshell<br />Ondine Scrimgeour<br />Riley Semira<br />Sally Rendleman<br />Sienna Hoy<br />Skye Smiley<br />[[Sloane Dokman]]<br />Sophia Louricas<br />Stella Neubauer<br />Sullivan Neubauer | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="26"|2018 | | rowspan="26"|2018 | ||