Harlow Ganz: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 71: Line 71:
|NUVO
|NUVO
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|- style="text-align: center; "
|Radix
|Radix
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|- style="text-align: center; "
|Radix Nationals
|Radix Nationals
|
|
|-
|- style="text-align: center; "
|The Dance Awards (Orlando)
|The Dance Awards (Orlando)
|
|
Line 132: Line 132:
|KAR (Minneapolis I)
|KAR (Minneapolis I)
|1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Solos
|1<sup>st</sup> in Intermediate 9-11 Solos
|-
|- style="text-align: center; "
|Masquerade (Minneapolis)
|Masquerade (Minneapolis)
|
|
|-
|- style="text-align: center; "
|Masquerade Nationals (Minneapolis)
|Masquerade Nationals (Minneapolis)
|Platinum
|Platinum
Line 147: Line 147:
|The Dance Awards Nationals (Las Vegas)
|The Dance Awards Nationals (Las Vegas)
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|- style="text-align: center; "
|Dancerpalooza
|Dancerpalooza
|
|
Line 166: Line 166:
|Radix (Minneapolis)
|Radix (Minneapolis)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|- style="text-align: center; "
|Radix Nationals (Las Vegas)
|Radix Nationals (Las Vegas)
|
|
Line 172: Line 172:
|NUVO (Mesa)
|NUVO (Mesa)
|
|
|-
|- style="text-align: center; "
|NUVO (Minneapolis)
|NUVO (Minneapolis)
|
|
Line 178: Line 178:
|YAGP (Minneapolis)
|YAGP (Minneapolis)
|
|
|-
|- style="text-align: center; "
|The Dance Awards (Orlando)
|The Dance Awards (Orlando)
|
|
Line 187: Line 187:
|Radix (Tacoma)
|Radix (Tacoma)
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />On the Edge Award
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos<br />On the Edge Award
|-
|- style="text-align: center; "
|Radix Nationals (Las Vegas)
|Radix Nationals (Las Vegas)
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
Line 202: Line 202:
|YAGP (Minneapolis)
|YAGP (Minneapolis)
|
|
|-
|- style="text-align: center; "
|2020
|2020
|Bury Me
|Bury Me
Line 209: Line 209:
|
|
|
|
|-
|- style="text-align: center; "
|
|
|Falling Free
|Falling Free
Line 216: Line 216:
|
|
|
|
|-
|- style="text-align: center; "
|
|
|Shadow Callback
|Shadow Callback
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|
|- style="text-align: center; "
|
|
|
|
|
|