Ava Brooks: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 103: | Line 103: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2017 | ||
|Carmen | |Carmen | ||
|Tap | |Tap | ||
| Line 110: | Line 110: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |I Remember When | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Tap | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |unknown | ||
|Showbiz (Escondido) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 (Los Angeles) | |24/7 (Los Angeles) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
| Line 121: | Line 124: | ||
|NUVO (Las Vegas) | |NUVO (Las Vegas) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|NUVO (Anaheim) | |||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | |||
|unknown scoring | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Takin A Chance | | rowspan="2" |Takin A Chance | ||
| Line 128: | Line 137: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
|Showbiz | |Showbiz (Escondido) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior DIamond Solos | |1<sup>st</sup> in Junior DIamond Solos | ||
|- | |- | ||