Ava Brooks: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 103: Line 103:
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="6" |2017
| rowspan="9" |2017
|Carmen
|Carmen
|Tap
|Tap
Line 110: Line 110:
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="3" |I Remember When
| rowspan="6" |I Remember When
| rowspan="3" |Tap
| rowspan="6" |Tap
| rowspan="3" |unknown
| rowspan="6" |unknown
|Showbiz (Escondido)
|
|-
|24/7 (Los Angeles)
|24/7 (Los Angeles)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
Line 121: Line 124:
|NUVO (Las Vegas)
|NUVO (Las Vegas)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|NUVO (Anaheim)
|
|-
|The Dance Awards Nationals (Las Vegas)
|unknown scoring
|-
|-
| rowspan="2" |Takin A Chance
| rowspan="2" |Takin A Chance
Line 128: Line 137:
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|-
|-
|Showbiz Talent (Escondido)
|Showbiz (Escondido)
|1<sup>st</sup> in Junior DIamond Solos
|1<sup>st</sup> in Junior DIamond Solos
|-
|-