Ava Brooks: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 81: | Line 81: | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Solos | |2<sup>nd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2016 | ||
|A's Gravy Waltz | |A's Gravy Waltz | ||
|Tap | |Tap | ||
| Line 88: | Line 88: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|I Feel Pretty | | rowspan="2" |I Feel Pretty | ||
|Tap | | rowspan="2" |Tap | ||
|unknown | | rowspan="2" |unknown | ||
|The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|- | |||
|DancerPalooza | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Suite Ecapism | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Tap | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |unknown | ||
|NDA (Las Vegas) | |NDA (Las Vegas) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos | |1<sup>st</sup> in Junior Solos | ||
| Line 102: | Line 105: | ||
|JUMP (Las Vegas) | |JUMP (Las Vegas) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
|The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="9" |2017 | | rowspan="9" |2017 | ||