Mari Dudash: Difference between revisions

imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
imported>Maddiezieglermybae
No edit summary
Line 56: Line 56:
| style="text-align: center; " |Masters of Dance Arts (Columbus)
| style="text-align: center; " |Masters of Dance Arts (Columbus)
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |8<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |Train Ride
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |Headliners (Troy)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Senior Solos
|}
|}