Mari Dudash: Difference between revisions
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
imported>Maddiezieglermybae No edit summary |
||
| Line 67: | Line 67: | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Energy Junior Solos | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Energy Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Train Ride | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Train Ride | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Headliners (Troy) | | style="text-align: center; " |Headliners (Troy) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Senior Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Senior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |StarQuest (Toledo) | |||
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Select Senior Solos | |||
|} | |} | ||