Haley Huelsman: Difference between revisions

imported>Ethian
No edit summary
imported>Ethian
No edit summary
Line 325: Line 325:
| style="text-align: center; " |WCTE (Cleveland)
| style="text-align: center; " |WCTE (Cleveland)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Overall Class Teen Small Group<br />1<sup>st</sup> Overall Class Small Group<br /><small>295.6</small>
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> Overall Class Teen Small Group<br />1<sup>st</sup> Overall Class Small Group<br /><small>295.6</small>
|-
| style="text-align: center; " |The Patriot
| style="text-align: center; " |The Patriot
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Contemporary