Chloe Smith: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 220: | Line 220: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | |2014 | ||
|Screaming Silence | |||
| | |||
| | |||
|[[Hope Roberts]]<br />[[Ryleigh Vertes]]<br />[[Kamryn Beck]]<br />Malena Maust<br />Mariah Avaris<br />Bella Tenaglia<br />[[Kaeli Ware]]<br />Tori Cullo<br />[[McKaylee True]] | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="8" |2016 | |||
|Till it Happens to You | |Till it Happens to You | ||
|Lyrical | |Lyrical | ||
| Line 263: | Line 271: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Open Hands | | rowspan="2"|Open Hands | ||
|Contemporary | | rowspan="2"|Contemporary | ||
| | | rowspan="2"| | ||
|Miranda Bagar<br />Nicole Bidlack<br />Gillian Clifford<br />Julia Jarvis<br />Rachel Kubek<br />Autumn Locicero<br />Paityn Messinger<br />Haley Nickens<br />Victoria Powell<br />Megan Prell<br />Gabrielle Sala<br />Arianna Seaborn<br />Courtney Wicka<br />Courtney Wolff<br />Emily Zak | | rowspan="2"|Miranda Bagar<br />Nicole Bidlack<br />Gillian Clifford<br />Julia Jarvis<br />Rachel Kubek<br />Autumn Locicero<br />Paityn Messinger<br />Haley Nickens<br />Victoria Powell<br />Megan Prell<br />Gabrielle Sala<br />Arianna Seaborn<br />Courtney Wicka<br />Courtney Wolff<br />Emily Zak | ||
|Hall of Fame (Niagara Falls) | |Hall of Fame (Niagara Falls) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|24/7 (Rochester) | |||
|1<sup>st</sup> in Teen Extended Line | |||
|} | |} | ||