Vivi-Anne Stein: Difference between revisions

>LoomerE
No edit summary
>LoomerE
No edit summary
Line 123: Line 123:
|did not place
|did not place
|-
|-
| rowspan="6" |2023
| rowspan="8" |2023
| rowspan="2" |Another One<br />Bites the Dust
| rowspan="3" |Another One<br />Bites the Dust
| rowspan="2" |Tap
| rowspan="3" |Tap
| rowspan="2" |Victoria Collins
| rowspan="3" |Victoria Collins
|EnerGy (Cleveland)
|EnerGy (Cleveland)
|Platinum
|Platinum
Line 133: Line 133:
|Elite Diamond
|Elite Diamond
|-
|-
| rowspan="4" |Blue Skies
|ID (Cleveland)
| rowspan="4" |Tap
|TBA
| rowspan="4" |Victoria Collins
|-
| rowspan="5" |Blue Skies
| rowspan="5" |Tap
| rowspan="5" |Victoria Collins
|Dance Masters of Ohio
|Dance Masters of Ohio
|unknown
|unknown
Line 147: Line 150:
|Groove (Toledo)
|Groove (Toledo)
|1<sup>st</sup> in Intermediate Senior Solo<br />Elite Diamond
|1<sup>st</sup> in Intermediate Senior Solo<br />Elite Diamond
|-
|ID (Cleveland)
|TBA
|}
|}