Ashley Gonzales: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 227: Line 227:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2008
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2008
| rowspan="3" style="text-align: center; " |I Apologize
| rowspan="5" style="text-align: center; " |I Apologize
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Shannon Mather
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Shannon Mather
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Nathan Trasoras
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Nathan Trasoras
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior American League Duet/Trios
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Senior American League Duet/Trios
Line 237: Line 237:
| style="text-align: center; " |PrimeTime (San Diego)
| style="text-align: center; " |PrimeTime (San Diego)
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Xtreme Senior Duet/Trios
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Xtreme Senior Duet/Trios
|-
| style="text-align: center; " |Starpower (Upland)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 15-19 Competitive Duet/Trios
|-
|-
| style="text-align: center; " |Starpower Nationals (Orlando)
| style="text-align: center; " |Starpower Nationals (Orlando)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 15-19 Competitive Duet/Trios
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Age 15-19 Competitive Duet/Trios
|-
| style="text-align: center; " |WCDE Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Senior Duet/Trios
|}
|}


Line 253: Line 259:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2008
| rowspan="5" style="text-align: center; " |2008
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Insensitive
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Insensitive
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Lyrical
| rowspan="3" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="5" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Athena Sterig <br> Paula Van Oppen
| rowspan="5" style="text-align: center; " |Athena Sterig <br> Paula Van Oppen
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Ontario)
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Senior American League Duet/Trios
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Senior American League Duet/Trios
Line 263: Line 269:
| style="text-align: center; " |PrimeTime (San Diego)
| style="text-align: center; " |PrimeTime (San Diego)
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Xtreme Senior Duet/Trios
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Xtreme Senior Duet/Trios
|-
| style="text-align: center; " |Starpower (Upland)
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 15-19 Competitive Duet/Trios
|-
|-
| style="text-align: center; " |Starpower Nationals (Orlando)
| style="text-align: center; " |Starpower Nationals (Orlando)
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 15-19 Competitive Duet/Trios
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Age 15-19 Competitive Duet/Trios
|-
| style="text-align: center; " |WCDE Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Senior Duet/Trios
|}
|}