Ava Wagner: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 128: Line 128:


===Duets===
===Duets===
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:70%; font-size:90%;"
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;"
|-
|-
! style="background:#f2c8e0;" |Year
! style="background:#f2c8e0;" |Year
Line 136: Line 136:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|2016
|Tragedy
|Contemporary
|Bennet Espindabanick
|The Dance Awards
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2017
|2017