Ava Wagner: Difference between revisions

>KidsSupport
add photos
>Kidgameshowlover800
Line 37: Line 37:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2015
| rowspan="3" |2015
|Hallelujah
| rowspan="2" |Hallelujah
|
| rowspan="2" |Contemporary
|
| rowspan="2" |
|KAR (Minneapolis)
|KAR (Minneapolis)
|1<sup>st</sup> in Primary 9-11 Solos
|1<sup>st</sup> in Primary 9-11 Solos
|-
|Showstopper (Bloomington)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Total Eclipse of the Heart
|Total Eclipse of the Heart