Diana Pombo: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 104: | Line 104: | ||
| style="text-align: center; " |Unknown | | style="text-align: center; " |Unknown | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2017 | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Arbenita | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Arbenita | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 117: | Line 117: | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |Angel Armas &<br />Victor Smalley | | style="text-align: center; " |Angel Armas &<br />Victor Smalley | ||
| style="text-align: center; " |Jump | | style="text-align: center; " |Jump (Miami) | ||
| style="text-align: center; " |Unknown | | style="text-align: center; " |Unknown | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Gratitude | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Radix (Washington D.C.) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||