Andrea Pombo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 34: | Line 34: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2014 | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " |She's Like the Swallow | | rowspan="4" style="text-align: center; " |She's Like the Swallow | ||
| rowspan="4" style="text-align: center; " | | | rowspan="4" style="text-align: center; " | | ||
| Line 50: | Line 50: | ||
| style="text-align: center; " |3rd in Junior Solos | | style="text-align: center; " |3rd in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | style="text-align: center; " |Listen | ||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Dani Solano<br />Angel Armas | |||
| style="text-align: center; " |On Stage America | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2015 | |||
| style="text-align: center; " |Everlasting | | style="text-align: center; " |Everlasting | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| Line 57: | Line 63: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |River Flows | ||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Victor Smalley<br />Angel Armas | |||
| style="text-align: center; " |ADC (Orlando) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Fragile | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Victor Smalley<br />Angel Armas | ||
| style="text-align: center; " |ASH (Miami) | |||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||