Ella Montano: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 368: | Line 368: | ||
|1<sup>st</sup> in Teen Line | |1<sup>st</sup> in Teen Line | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="15"|2018 | ||
| rowspan="3"|I'm A Brass Band | | rowspan="3"|I'm A Brass Band | ||
| rowspan="3"|Musical Theater | | rowspan="3"|Musical Theater | ||
| Line 384: | Line 384: | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||
| rowspan="3"| | |||
| rowspan="3"|[[Michelle Cheng]]<br />[[Sammi Chung]]<br />[[Peyton Heitz]]<br />[[Ella Montano]]<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />[[Jadyn Saigusa]]<br />[[Haley Stoico]]<br />Riley Willis | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||
| rowspan="3"| | |||
| rowspan="3"|[[Michelle Cheng]]<br />[[Sammi Chung]]<br />[[Peyton Heitz]]<br />[[Ella Montano]]<br />Delanie Munger<br />Ollivia Nguyen<br />[[Jadyn Saigusa]]<br />[[Haley Stoico]]<br />Riley Willis | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
| Line 398: | Line 411: | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"| | ||
| rowspan="3"| | | rowspan="3"|[[Sammi Chung]]<br />Jacine Davis<br />[[Kate Dunst]]<br />[[Audrey Kim]]<br />Madelyn Laussade<br />[[Olivia Magni]]<br />[[Isabella Monge]]<br />[[Ella Montano]]<br />[[Naia Parker]]<br />[[Chloe Solinger]]<br />[[Laci Stoico]]<br />Kaedyn Toscano<br />[[Abby Veiga]] | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
| Line 421: | Line 434: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8"|2019 | ||
| rowspan="2"|Tomorrow | | rowspan="2"|Tomorrow | ||
| rowspan="2"|Musical Theater | | rowspan="2"|Musical Theater | ||
| Line 462: | Line 475: | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
==Dance Titles== | ==Dance Titles== | ||