Ellie Wagner: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
Adding categories
imported>Kingofgameshows800
Line 339: Line 339:
|1<sup>st</sup> in Production Lines
|1<sup>st</sup> in Production Lines
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2017
| rowspan="3"|2017
|Drowning
|Drowning
|Specialty
|Specialty
|
|
|Alex Arce<br />Charliz Balicao<br />Lauren Busyn<br />[[Eva Igo]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />Amaya Kaufenberg<br />Eli Smutny<br />[[Catie Sjoquist]]
|Alex Arce<br />Charliz Balicao<br />Lauren Busyn<br />[[Eva Igo]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />Amaya Kaufenberg<br />Eli Smutny<br />[[Catie Sjoquist]]
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|-style="text-align: center; "
|I Wasn't Done
|Contemporary
|Alex Arce<br />Dominick Burkhardt<br />Bennet Espindabanick<br />Ty Feldewerd<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />Eli Smutny<br />Joshua Ukura
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|