Ellie Wagner: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 358: Line 358:
|1<sup>st</sup> in Production Lines
|1<sup>st</sup> in Production Lines
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="11"|2017
| rowspan="12"|2017
|Drowning
|Drowning
|Specialty
|Specialty
Line 414: Line 414:
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|1<sup>st</sup> in Production Lines
|1<sup>st</sup> in Production Lines
|-style="text-align: center; "
|Hollywood Wiz
|Jazz
|
|Aless Abla<br />Alexa Adams<br />Alex Arce<br />Charliz Balicao<br />Angelina Borgen<br />Dominick Burkhardt<br />Lauren Busyn<br />Kaylee Deloye<br />Megan Dunaski<br />Bennet Espindabanick<br />Ty Feldewerd<br />Sophia Fischer<br />Sally Franco<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />Jada Gosselin-Jones<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maya Hintermeister<br />[[Eva Igo]]<br />Anne Jackson<br />[[Lexus Johnson]]<br />Madeline Kasel<br />Amaya Kaufenberg<br />Annalise Kozar<br />Maris Lapointe<br />Emma Marx<br />Brynn McDonald<br />Allyson Nelson<br />Olivia Nelson<br />Lauren Olson<br />Olivia Penticoff<br />Sydney Ronneberg<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Eli Smutny<br />Ashley Truong<br />Madisen Tuhy<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Paulina Villanueva]]<br />[[Skyla Ward]]
|Hall of Fame (St. Paul)
|did not place
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Even Stranger Things
|Even Stranger Things